Budowa pierwszego domu na naszym osiedlu dobiegła końca. Prezentujemy Pańswtu kilka zdjęć obrazująych jak teraz wygląda. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 602-594-817w celu umówienia oprowadzenia po domu.

Do wykonania chodników, podjazdu oraz tarasu użyliśmy kostki brukowej z firmy polbruk ma ona ponadczasowy wygląd i przyjemne dla oka barwy. Zależało nam by zapewnić Państwu jak nawięcej miejsca do relaksu dlatego taras przynależący do domu ma około 20 m2.

Dom został wykończony przy użyciu kilinkieru mineralnego firmy ,,Elastolith". Klinkier charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, dlatego producent daje na niego 10 letnią gwarancję. Jest bardzo łatwy w utrzymaniu jego czystości.

Do ogrzewania domu wykorzystaliśmy technologię ogrzewania akumulacyjnego. Ogrzewanie tego typu zapewnia nam oszczędności, bezawaryjność oraz bardzo wysoki komfort grzewczy w każdym pomieszczeniu.

Dom został ocieplony styropianem z firmy Genderka o grubości 20 cm. Dom był budowany w standardach domu energooszczędnego dlatego wybierając styropian na elewację skupiliśmy się na tym by miał jak najmniejszą lambdę tzn. najmniejszy współczynnik przwodzenia ciepła.

Dom został doprowadzony do stanu surowego zamkniętego. Na dach przyszła dachówka renomowanej firmy Koramic w kolorze antracytu ze specjalną powłoką przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.